Солнечные станции

Сонячні електростанції "під ключ"

Сонячна електростанція – це комплекс устаткування для вироблення електричної енергії із сонячного випромінювання. Генеруючою частиною є сонячні панелі (батареї, PV module). Інвертор перетворює постійну напругу, яку виробляють сонячні батареї, на змінну - придатну для використання в побуті. Накопичувати енергію можна в акумуляторних батареях або в зовнішній мережі, підключивши «зелений» тариф.

Компанія ONLYSolar створює системи електроживлення за допомогою сонячних батарей для приватних будинків та бізнесу:

- сонячна станція для заробітку по "зеленому" тарифу;

- СЕС для економії на підприємстві- е/е по 50 копійок;

- сонячна станція для автономії, навіть без ЛЕП;

- сонячна станція для заробітку та автономії -24/7;

- система освітлення на сонячних панелях.

Не знаете, яка саме сонячна станція Вам потрібна?

Наші спеціалісти допоможуть підібрати саме те обладнання, яке вирішить Ваше завдання. В нас є, як готові рішення, так і можливість створити систему індивідуально під Ваш запит. Створюємо надійні системи електроживлення для наших клієнтів з 2015 року.

1. Сонячна електростанція під "зелений" тариф

 

Як працює мережева СЕС під "зелений" тариф?

У денний час доби сонячні панелі виробляють електричну енергію. Інвертор перетворює постійну напругу отриману від сонячних панелей, в змінну - придатну до споживання. Вся енергія направляється у внутрішню домову електромережу. Спочатку вона спрямовується до побутових споживачів домогосподарства, а потім в зовнішню мережу для продажу. Таким чином, по "зеленому" тарифу викупають тільки надлишки електричної енергії, які не знадобилися домоволодінню. Кожного місяця власник сонячної станції отримує акт розрахунку з енергопостачальною компанією. В цьому документі видно скільки надлишкової енергії відправилось до зовнішньої мережі на продаж, а скільки енергії було спожито домогосподарством з мережі.

2. Сонячна електростанція для економії на підприємстві

 

Як працює мережева СЕС для економії на підприємстві? 

Мережева сонячна станція для економії на підприємстві служить для заміщення електричного споживання від зовнішньої мережі в денний час доби. Сонячні панелі виробляють електричну енергію. Інвертор перетворює постійну напругу, отриману від сонячних панелей, в змінну і направляє цю енергію у внутрішню електромережу. Якщо потужність вироблення сонячних батарей менша поточного електроспоживання, то вся енергія спрямовується до електроспоживачів безпосередньо. Щоб уникнути перетікання енергії в зовнішню мережу, в пік продуктивності станції, застосовуємо спеціальний обмежувач струму, який посилає сигнал на інвертор і той занижує продуктивність до поточної потужності споживання. Оскільки сонячна станція може замістити тільки денне електроспоживання, то наша компанія підбирає потужність обладнання виходячи з денного графіка споживання енергії.

3. Сонячна електростанція гібридного типу

 

Як працює гібридна СЕС під "зелений" тариф? 

Сонячна станція гібридного типу служить для:

1) часткового покриття електроспоживання в денний час доби;

2) продажу надлишків в мережу по "зеленому" тарифу;

3) забезпечення автономним електроживленням навантаження під час відключення зовнішньої мережі.

Працює електростанція по такому принципу. У денний час, сонячні панелі виробляють електричну енергію. Інвертор перетворює постійну напругу, отриману від сонячних панелей, в змінну і направляє цю енергію в домову мережу. Спочатку енергія спрямовується до побутових споживачів домогосподарства, потім накопичується в акумуляторному блоці. Після повної зарядки АКБ надлишки енергії направляються в зовнішню мережу через спеціальний лічильник для продажу за «зеленим» тарифом. Таким чином, продаються тільки ті надлишки електричної енергії, які не знадобилися домоволодіння. У хмарний день і нічний час, а також під час відключення напруги в зовнішній мережі, живлення навантаження здійснюється від акумуляторної батареї..

4. Сонячна електростанція автономного типу

 

Як працює автономна СЕС?

У денний час, сонячні панелі виробляють електричну енергію. Інвертор перетворює струм постійної напруги, отриманої від сонячних панелей, в змінний і направляє цю енергію у внутрішню мережу. Спочатку енергія направляється на побутові потреби, а потім надлишки накопичуються в акумуляторному блоці. Наприклад, якщо за години станція виробила 10кВт, а навантаження спожило тільки 5кВт, то надлишкові 5кВт накопичилися в акумуляторі. У хмарний і нічний час, а також під час відключення напруги в зовнішній мережі, живлення навантаження відбувається від АКБ. На інверторі можна вибрати кілька пріоритетів роботи системи. Наприклад, в першу чергу живити навантаження безпосередньо від сонячних панелей, потім від АКБ і тільки після їх розрядки від зовнішньої мережі. Або, для збереження ресурсу акумуляторів, використовувати їх тільки в якості резервного джерела живлення під час відключення напруги в зовнішній мережі. Деякі автономні інвертори мають можливість працювати без акумуляторів. Такі рішення більш економні по ціні, та можуть бути корисні на об’єкті, де тільки денне електроспоживання.

Як підібрати сонячну станцію?

Для початку необхідно визначити, який тип сонячної станції вирішить Ваші завдання. Після цього необхідно визначитись із потужністю станції. Для розуміння приймемо, що 1 кВт встановленої потужності СЕС протягом року здатний виробити 1300 кВт∙год. Формула розрахунку необхідної потужності сонячної станції така:

РСЭС = Х ∙ 12 / W, 
где РСЭС - потужність сонячної станції, кВт;
Х - середньомісячне споживання домогосподарства, кВт∙ч;
W- середньорічна продуктивність 1 кВт сонячних панелей, кВт∙ч

Отже, Ви знаєте який тип і яка потужність СЕС вирішить задачу електропостачання – залишається тільки підібрати надійне обладнання, а це вже завдання фахівців. Звертайтесь до спеціалістів компанії ONLYSolar, та отримайте кращю пропозицію.

Типові сонячні станції 

Ще не знаєте, яка сонячна станція підійде для вирішення ваших завдань? Наш спеціаліст безкоштовно проконсультує вас і допоможе вибрати обладнання, яким ви залишитеся задоволені на всі 100%.

Сетевая солнечная станция на 30 кВт, пгт. Михайловка, Запорожская обл., Октябрь 2019 г.

Солнечная станция гибридного типа на 15 кВт, с.Дробышево, Октябрь 2019 г.

Автономная солнечная станция для пожарной части в Луганской обл., Июнь 2019